|
|
| Nama merek: | FUTURE |
| Nomor Model: | JC-6404 |
| MOQ: | 100.000 |
| harga: | dapat dinegosiasikan |
| Rincian kemasan: | Karton |
| Ketentuan Pembayaran: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Both side clear lacquered tinplate |
| Outer Gasket | Buna |
| Inner Gasket | Butyl (U-133) |
| Orifice | Double Orifice 2×ф0.020" (2×ф0.51mm) Orange |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice-ф0.080" (¢2.00mm) Natural |
| Dip Tube | Standard (Natural) |
|
| Nama merek: | FUTURE |
| Nomor Model: | JC-6404 |
| MOQ: | 100.000 |
| harga: | dapat dinegosiasikan |
| Rincian kemasan: | Karton |
| Ketentuan Pembayaran: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Both side clear lacquered tinplate |
| Outer Gasket | Buna |
| Inner Gasket | Butyl (U-133) |
| Orifice | Double Orifice 2×ф0.020" (2×ф0.51mm) Orange |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice-ф0.080" (¢2.00mm) Natural |
| Dip Tube | Standard (Natural) |