|
|
| Nama merek: | FUTURE |
| Nomor Model: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 |
| harga: | dapat dinegosiasikan |
| Rincian kemasan: | Karton |
| Ketentuan Pembayaran: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Component | Part Description |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | Buna |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Double orifice 1* φ 0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia φ2*φ0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |
|
| Nama merek: | FUTURE |
| Nomor Model: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 |
| harga: | dapat dinegosiasikan |
| Rincian kemasan: | Karton |
| Ketentuan Pembayaran: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Component | Part Description |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | Buna |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Double orifice 1* φ 0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia φ2*φ0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |